Havacılık Ve Yer Hizmetleri Alanlarında Seçeceğiniz Sertifikalı Online Eğitim Programı 999 TL Yerine 49,90 TL!


Fırsat Detayı

 

Online sertifika ile 1 adım öne geçin!

Ness Danışmanlık'tan AB ve ICAO standartlarına uygun, havacılık ve yer hizmetleri alanlarında seçeceğiniz sertifikalı online eğitim programı sizleri bekliyor!

Kariyeriniz için doğru adımı şimdi atın!

Eğitim Programları (seçmeli)

 1. Havaalanı İşletmeciliği Eğitimi
 2. Uçak Teknolojisi Eğitimi
 3. Uçuş Prensipleri Eğitimi
 4. Güvenlik Yönetimi Eğitimi
 5. Havacılık İngilizcesi Eğitimi
 6. Havaalanı Yer Hizmetleri Eğitimi
 7. Acil Durum Yönetimi Eğitimi
 8. Kabin Memurluğu Dil Yeterliliği Sınavlarına Hazırlık Eğitimi
 9. Heliport İşletmeciliği Eğitimi
 10. Helikopter Prensipleri Eğitimi
 11. Hava Balonu İşletmeciliği Eğitimi
 12. Hava Kargo Eğitimi
 13. Uçak Temizliği Eğitimi
 14. Pilot Dil Yeterliliği Sınavlarına Hazırlık Eğitimi
 15. Uçak Bakım Eğitimi

Sertifika ve eğitimlere erişim için:

1- Katılmak istediğiniz eğitim programını seçiniz. 2- Grupanya kupon kodu satın alınız. 3- ''kayit@nessworldwide.com'' adresine aldığınız kupon kodunu, İsim-Soyisim, TC Kimlik Numarası ve iletişim bilgileri ile mail atınız. 4- Sertifikanızı online değil basılı almak isterseniz bunu mailde belirtiniz. Kargo ücreti size aittir.

Ness Danışmanlık'tan seçeceğiniz sertifikalı eğitim programlarının her biri AB ve ICAO (Uluslararası Sivil Havacılık Organizasyonu) standartlarına uygundur ve geçerliliğe sahiptir.

Sertifikaların AB ve ICAO alanında kaydı tutulmaktadır.

Havaalanı İşletmeciliği Eğitimi: Havalimanlarında veya havacılık işletmelerinde yönetici olarak görev alacak kişilerin işletme alanında tecrübe kazanmaları için verilen eğitimdir.

Uçak Teknolojisi Eğitimi: Temel düzeyde uçak tipleri ve uçak performans kriterlerinin tanınması ve teknik anlamda kendini geliştirmek isteyen kişilere verilen eğitimdir.

Uçuş Prensipleri Eğitimi: Pilotluk eğitimi almak isteyen kişilerin öncesinde bilgi sahibi olması adına, uçuş ilkeleri ve aviyonik ilkeler konusunda bilgis sahibi olmalarını sağlamak adına verilen eğitimdir.

Güvenlik Yönetimi Eğitimi: Güvenlik şirketlerindeki organizasyonun sağlanması ve yönetim ilkeleri ile ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına karşı sorumlulukların tanınması maksatlı verilen eğitimdir.

Havacılık İngilizcesi: Havacılık işletmelerinde ve havaalanlarında çalışacak ve çalışmakta olan kişilerin teknik terminoloji anlamında geliştirilmesini sağlayan eğitimdir.

Havaalanları Yer Hizmetleri Eğitimi: Bir havaalanında yer hizmeti faaliyetlerinin neler olduğu konusunda ve yer hizmeti şirketlerinin görev ve sorumluluklarının tanıtılması maksadıyla verilen eğitimdir.

Acil Durum Yönetimi: Bir İşletme bünyesinde acil durum program ve planı oluşturulması ile uygulanmasının ne şekilde olacağını öğreten eğitim programıdır.

Kabin Memurluğu Dil Yeterliliği Eğitimi: Kabin Memurluğu sınavlarına hazırlanan kişilerin temel düzeyde eğitim almasını sağlayan sınav hazırlık programıdır.

Heliport İşletmeciliği Eğitimi: Helikopter iniş alanlarında çalışan ve çalışma konusunda planlama yapan kişilerin işletme tecrübesi ve bilgisi kazanmasına ilişkin eğitimdir.

Helikopter Uçuş Prensipleri Eğitimi: Helikopter pilotu olmak isteyen kişilerin uçuş prensiplerini tanıması ve helikopter tip ve modelleri ile uçuş operasyonu konusunda bilgi sahibi olmasını sağlayan eğitimdir.

Hava Balonu İşletmeciliği Eğitimi: Ticari hava balonculuğu şirketlerinde çalışan ve çalışmak isteyen kişilerin işletme tecrübe ve bilgisi kazanması amacıyla hazırlanan eğitimdir.

Hava Kargo Eğitimi: Hava kargo şirketi kurmak isteyen, şirketinde çalışmayı planlayan veya çalışmakta olan kişilerin güncel mevzuat ve sistemin işleyişini anlamak, yetkili kurum/kuruluşları tanımak adına alması gereken bir eğitimdir.

Uçak Temizliği Eğitimi: Bir uçağın nasıl temizlenmesi gerektiğine ilişkin bilgiler içeren eğitim, uçak temizlik hizmeti veren şirketlerde çalışan veya çalışmayı düşünen kişiler için planlanmıştır.

Pilot Dil Yeterliliği Hazırlık Sınavı: Pilotluk sınavlarına katılacak kişilerin öncesinde dil yeterliliğini temel düzeyde sağlaması için verilen hazırlık programıdır.

Uçak Bakım Eğitimi: Uçakların bakım süreçleri ve bakım kriterlerinin yer aldığı bu eğitim, bakım ve hangar hizmetlerinde çalışacak kişiler için gereklidir.


 • Fırsatı Kaçırmayın! 49,90 ₺
 • Lokasyon
 • Fırsatın Bitiş Tarihi 30 Haziran 2019 23:02
 • Şu ana kadar bu fırsattan; 2 kişi faydalandı.
FIRSATI YAKALA
DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha