Gaziantep İngilizce Özel Ders(Yds,Yökdil,Speaking,Muafiyet)

GAZİANTEP / ŞAHİNBEY / KARATAŞ MAH. Değiştir

120,00 ₺ İlan No : 375812763 İlan Tarihi : 26 Mayıs 2019 Kategori : Özel Ders Verenler  Ders Alanı : Yabancı Dil  Ders Yeri : Öğrencinin veya Öğretmenin Evi Cinsiyet : Bay Takas : Evet Durumu : İkinci El

GAZİANTEP'DE BAŞARI ODAKLI, FARK YARATAN BİR İNGİLİZCE EĞİTİMİ...
( GAZİANTEP YDS-YÖKDİL-TOEFL-TIPDİL-TOEIC-HAZIRLIK ATLAMA-SPEAKING-GENEL İNGİLİZCE Kursları/Özel Ders) 
Kursiyere özel müfredat,sonuç odaklı,profesyonel yaklaşım.
Başarı garantili,hedef odaklı yaklaşım!

Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Bölümü'nü 2007 yılında  tamamladım. Öğrenciliğim döneminde Ankara'da iki sene boyunca özel bir dil dershanesinde YDS ve Genel İngilizce derslerinde hocalık yaptım. Aynı zamanda Bilkent Ünv. ve Başkent Ünv. öğrencilerine uzun süre grup dersler şeklinde speaking eğitimleri verdim ve birçok çeviri bürosunda aktif olarak profesyonel çevirmenlik yaptım. Mezuniyetim sonrası askerlik görevimi Anıtkabir'de İngilizce Dış Heyet Tercümanı(Mihmandar) olarak yaptım ve bu süreçte Kevin Costner başta olmak üzere birçok ünlü kişi ya da bürokratın tercümanlığını yaptım. 


Yaklaşık 1,5 yıl Kayseri'de özel bir dil okulunda eğitim direktörlüğü yaptım. Çalıştığım kurumda KPDS-ÜDS-YDS-Muafiyet-TOEFL derslerine girdim. Ayrıca speaking eğitimleri de tarafımdan verilmekteydi. Şu an ise bir devlet üniversitesinde öğretim görevlisiyim ve  Hacettepe Üniversitesi İletişim Bilimleri Doktora programında bașladığım akademik çalıșmalarıma Gazi Üniversitesi Radyo Sinema Tv Doktora bölümünde devam etmekteyim.

Bunlara ek olarak, Amerikan Edebiyatı mezunu olduğum için yabancı dil okuyan üniversite öğrencisi arkadaşların projelerine, çevirilerine ve sunumlarına da yardımcı olabilirim.

Ayrıca, daha önce aldığım dış ticaret uzmanlığı eğitimi dolayısıyla uluslararası firmaların İngilizce çevirileri ve mail trafiğini yönlendirme konusunda da oldukça tecrübeliyim. İlgili firmaların bu tarz ihtiyaçlarına yönelik de yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Bunların dışında, İngilizce çevirmen olarak da çalışmaktayım ve çeşitli akademik metinlerin (Tez,Analiz,Hikaye)çevirisinde de öğrenciliğimden bu yana oldukça deneylimliyim.

Son olarak,bazı Avrupa Birliği projelerinde Mesleki İngilizce eğitmeni olarak çalışmam ve kurumsal firmalara Genel İngilizce eğitimi vermem dolayısıyla Akademik eğitimlerin yanısıra ihtiyaca uygun eğitmlerde de oldukça tecrübe sahibiyim.

P.S: YDS 2017 PUANIM:95
KPDS DİL PUANIM:98
Yökdil Puanım:95 (2019 Mart)
IELTS Notum: 9/8.5


Gaziantep İngilizce Özel Ders


Dil

Almanca
Arapça
Boşnakça
Farsça
Flamanca
Fransızca
Japonca
Latince
Portekizce
Rusça
Yabancılara Türkçe
Çince
İngilizce
İspanyolca
İsveççe
İtalyanca

Gaziantep İngilizce Özel Ders(Yds,Yökdil,Speaking,Muafiyet) içeriği, 26 Mayıs 2019 tarihinde, Özel Ders Verenler Yabancı Dil Gaziantep Şahinbey Karataş Mah etiketleri ile Adana.com sitesinin İlanlar bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha