Temizlik sektörüne 2012 yılında adım atan Gaziantep Cemre Halı Yıkama, bu tarihten beri sürekli kendini yenileyen, geliştiren kaliteli hizmet anlayışını her daim siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı hedefleyen anlayışımızla hizmetimize devam etmekteyiz. Kaliteli hizmeti insanlara ulaştırmayı kendimize misyon edinip, halı yıkama işinde modern ve hijyenik koşullarda son teknoloji makine, ekipman ve tecrübeli personellerimiz ile her zaman müşteri memnuniyeti odaklı ve tavsiye edilmenin gururuyla halı yıkama işinde sektörün vazgeçilmezlerinden olmuştur. Firmamız müşteri memnuniyeti garantisi, ekonomik halı yıkama fiyatları ve kaliteli temizlik anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir. Ücretsiz servis imkanı sunan Fabrikamıza telefon açtığınız gün içerisinde halılarınız ev ya da iş yerinizden alınarak; toz alma, yıkama, kurutma, son kontrol ve paketleme işlemlerinden geçirilerek adresinize teslim edilmektedir. Yılların Tecrübesiyle, Gaziantep Halı Yıkama Sektöründe, Öncü Firma olma özelliğini koruyan FİRMAMIZ, Hijyen, Kalite ve Güvenirlilik İlkeleriyle, Siz değerli Müşterilerimizin takdirlerine mazhar olmaktan büyük gurur duymaktadır.

İletişim Bilgileri

  • Adres : Onat Kutlar Mah. 55068.Sok No.17 / Şehitkamil – GAZİANTEP
  • Sabit Telefon : 0 (505) 974 61 00
  • Diğer Telefon : 0 123 456 78 90
  • Web Sitesi : https://www.cemrehaliyikama.net/
  • E-Posta Adresi : info@cemrehaliyikama.net
  • Yetkili Adı : Ebubekir Mercanoğlu
  • Çalışma Saatleri : Pazar Hariç Hergün

Firma Hakkında

Temizlik hizmetinin insan ve çevre sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen deneyimli kadromuz ile yüksek kalitede ve en ekonomik hizmeti sunup çözüm ortağı olarak yanınızda yer almaya devam etmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkan ve sizlere kaliteli bir hizmet sunarak, daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamamız için profesyonel ekibimizle Gaziantep Şehitkamil ve Şahinbey İlçelerine hizmet vermekteyiz.

firmamız

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha