JACKY JONES CAFE

İletişim Bilgileri

  • Adres : Güneykent Mah. 102221. No. Cad. :6/A-B - Şahinbey / Gaziantep
  • Sabit Telefon : 0 (546) 689 19 44
  • Diğer Telefon : 0 (546) 689 19 44
  • Web Sitesi : www..com
  • E-Posta Adresi : ornek@emailadresi.com
  • Yetkili Adı : Barış AVŞAR
  • Çalışma Saatleri : 08:00-19:00, 09:00-18:00

Firma Hakkında

3 YILDIR GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN JACKY JONES CAFE KAMPÜS GAZİANTEP’İN EN ÇOK İLGİ GÖREN MEKANLARINDANDIR. 

Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti verebilmek için kaliteli hizmet anlayışı ile vizyonunu sürekli yenileyen ve güçlü bir kadroya sahip olan JACKY JONES CAFE KAMPÜS 3 yıldır Gaziantep Yeme&İçme sektöründe adından söz ettirmektedir. 
JACKY JONES CAFE KAMPÜS sahip olduğu 250 kişilik iç mekanı, 300 kişi kapasitesi bulunan dış mekanı ve 100 kişilik oyun salonuyla müşterilerine oldukça geniş ve ferah bir alan sunmaktadır.

JACKY JONES CAFE KAMPÜS tüm etkinlik ve organizasyonlarınız da tercih edebileceğiniz kapasite de bilgi, tecrübe ve donanıma sahiptir.
JACKY JONES CAFE KAMPÜS zengin iftar menüleri ile Ramazan ayında da kalabalık gruplara kusursuz bir hizmet vermektedir. Dört mevsim Türk ve Dünya mutfağından oluşan zengin menüsü ve soğuk-sıcak içecek çeşitleriyle eşsiz lezzetler sunmaktadır.

JACKY JONES CAFE KAMPÜS kendi imalatı olan organik limonata, ev yapımı mantı ve içli köfteleri, en çok tercih edilen yemekleri arasındadır. JACKY JONES CAFE KAMPÜS menüsünde bulunan pasta çeşitleri, waffle, asuman, pakize ve fondü çeşitleri en güzel şekilde sunulup ikram edilmektedir. 

Tüm özel organizasyonlarınız da ekstra indirim ve özel ikramları bulunmaktadır. Özel kahvaltı sunumları ile siz ve misafirleriniz JACKY JONES CAFE KAMPÜS de güne başlayabilirsiniz. JACKY JONES CAFE KAMPÜS de birbirinden farklı doğum günü konseptleri ile bu özel günün anlamına keyif katabilirsiniz.
Evlilik Teklifi organizasyonlarını da müşterileri için en güzel şekilde tasarlayan JACKY JONES CAFE KAMPÜS de unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz. 

JACKY JONES CAFE ÜNİVERSİTE ŞUBESİ
Haftanın Her Günü Sabah 09:00 Gece:01:00 Saatleri Arasında Hizmet Vermektedir.
Güneykent Mah. 102221. No. Cad. :6/A-B Şahinbey / Gaziantep
İletişim: Barış Avşar / 0546 689 1944

831DEĞERLENDİRME 4.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha