Size Özel Turlar - Hayallerinizi Ertelemeyin


Tur Programı

KİŞİYE ÖZEL SEYAHAT

Her birey farklı bir renk demektir. Aldığımız kıyafetlerin üzerimize uyması gibi, seyahatlerin de bizim tarzımıza uygun olmasını beklemek en doğal hakkımızdır. Kopyala-yapıştır programlardan sıkılmış, tanımadığı insanlardan oluşmuş bir grupla değil, yalnız ya da tercih ettiği kişilerle seyahat etme arzusu olan, seyahatinin tüm detayları kendisine göre hazırlanmasını isteyen seyahatseverler için “kişiye özel” seyahat en doğru tercih olacaktır. İşte bu aşamada Biantep.com, sizin istek ve ihtiyaçlarınızın yanında, seyahat alışkanlıklarınıza da uyan, size özel tasarlanmış seyahat programları ile farklılığını ortaya koymaktadır. Sizlerin zevkleri, beklentileri, seyahat amaçları ve seyahatlerine ayırdıkları zaman gibi bir çok değişkene göre farklılık gösteren ve bu farklılıklar doğrultusunda hazırlayacağımız seyahat programları diğerlerinden ayrılan en büyük özelliğimiz. Tur başlangıç-bitiş saatinizden rehber seçiminize, araç özelliklerinden aktivitelere kadar tüm detaylar sizin isteğinize ve zevkinize göre hazırlanacaktır. Sizlerle paylaşacağımız “kişiye özel” hazırlanmış olan tur taslağınız tamamen sizin istediğiniz şekli aldığında programlanacaktır. 

 

SİZE ÖZEL SEYAHAT TASARIMCILARI

Gaziantep Com'un en önemli farkı size hızlı bir şekilde doğru ve gerekli bilgileri sunabilen samimi ve ilgili seyahat danışmanlarıdır.

Seyahat etmek, uçak bileti almak, otel rezervasyonu yapmak, daha önceden o bölgeye gitmiş insanların yorumlarına bakarak seyahat tasarlamaktan çok fazlasıdır. Sizin beklentilerinize, ilgi alanlarınıza değer veren; seyahat hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bireysel anlamda alanında uzman seyahat danışmanları eşliğinde seyahatinizi tasarlamanız seyahat deneyimini daha farklı bir noktaya taşır.

İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda seyahat tasarım aşamasından seyahatinizin bitimine kadar sizlere istediğiniz kanaldan 7/24 hizmet veren deneyimli seyahat tasarımcılarımız, sizin için her zaman en ayrcalıklı ve yaratıcı fikirleri ile en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır. Her detayı düşünerek planladıkları programların kusursuzluğuyla ve seyahatiniz sürecinde sizlerin unutulmaz bir deneyim yaşamanızı kolaylaştırmak adına sunacakları hizmet ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz.


DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha