Lisan Eğitim Teknolojilerinde 10 paket bilinçaltına İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca veya Rusça Subliminal Perception System 200 TL yerine 26 TL


Fırsat Detayı

Bilinçaltı NLP sistemi ile ezberlemeden öğrenme!

Çift Katmanlı Bilinçaltı Eğitim Sistemi ile uykunuzda istediğiniz yabancı dili öğrenecek, hatta iş yerinizde çalışırken dahi farketmeden mevcut altyapınızı geliştireceksiniz.

Çift Katmanlı Bilinçaltı Eğitim Sistemi; duyabildiğiniz seslerle seçtiğiniz yabancı dili anlama yeteneğinizi geliştirirken; en çok kullanılan 2500 kelimeyi bilinçaltınızla öğrenmenizi de sağlar.

17500 Hz alt katman subliminal frekanslar ile iç kulak ve bilinçaltınız tarafından algılanan frekanslarla fark etmeden ve üst katman seslerle ne dinlediğinizi bilerek öğreneceksiniz.

10 seviye 200 dersten oluşan içerik; kişiye özel hazırlanan bir sayfa üzerinde oluşturulan panelden, download edilebilir içerik olarak mail yolu ile gönderilmektedir.

3 aylık bir eğitim sürecini kapsıyor, dinleme anlama üzerine kurgulanmış 7 yaşına kadar bir cocuğun okuma yazma bilmeden anadilini öğrenmesi simule ediliyor.

10 seviye 200 dersten oluşan içerik; 3 yıl boyunca olası güncellemelerden kullanıcı faydalanıyor, herhangi bir sorusu veya sorunu olduğunda mail desteği veriliyor. Linkleri kaybederse, pc değiştirirse vs 3 yıl boyunca yeni linkler gönderiliyor.


  • Fırsatı Kaçırmayın! 0 ₺
  • Lokasyon İncili Pınar, Ekip İş Merkezi, 36057 nolu Sokak No:21 D:no 16 şahinbey/gaziantep
  • Fırsatın Bitiş Tarihi 27 Haziran 2019 22:57
  • Şu ana kadar bu fırsattan; 25 kişi faydalandı.
FIRSATI YAKALA
DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha