Estelux Güzellik Salonu

Gaziantep ilinde Uzun Yıllardan beri hizmet veren Estelux Güzellik Salonu sunduğu hizmetlerle Gaziantep’in en iyi güzellik salonları arasında yer almaktadır.


Gaziantep ilinde Uzun Yıllardan beri hizmet veren Estelux Güzellik Salonu sunduğu hizmetlerle Gaziantep’in en iyi güzellik salonları arasında yer almaktadır.

Estelux Güzellik Ve Estetik merkezinin siz değerli müşterileri sunduğu hizmetler şu şekildedir;

Dıot Buz Lazer

2015 yılının tartışmasız en çok konuşulan lazer epilasyon cihazı Buz Lazer, 2009 yılında aynı Ütüleme Epilasyon markası da bu şekilde tanıtılmış ve çok hızlıca popüler olmuştu, işte Buz Lazer epilasyon cihazının en merak edilen tarafları ve özellikleri. En ince, en açık tüylerde bile etkili, tamamen acısız ve her ten rengine (En esmer yada en açık renk dahil) dört mevsim uygulanabilen bir lazer epilasyon cihazıdır. 810nm dalga boyunda diode lazer teknolojisidir. Özellikle Erkekler bu teknolojiyle istedikleri zaman istenmeyen tüylerinden kurtulabilir çünkü acı ve ağrı yok denecek kadar azdır, güneşte lekelenme yapmaz, en bronz tene bile lazer epilasyon yapılabilir.

Estelux Güzellik Salonu

Lazer Epilasyon

Tüm dünyada istenmeyen tüylerin giderilmesi için harcanan çaba sürekli olarak artmaktadır. Milyonlarca kişi depilatör, epilasyon aleti, ağda veya traş aleti gibi yöntemler kullanmaktadır. Uzmanlara göre bu problemin en yaygın nedenleri arasında kalıtsal nedenler, ergenlik, hamilelik, menapoz ve yanlış tüy giderme yöntemleri sayılabilir. Bu durum kişilerin psikolojilerini olumsuz yönde etkilemektedir. Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve güvenilir yöntemi lazer epilasyondur.

Estelux Güzellik Salonu

Dövme silme

Her renk dövme silinmekteyse de siyah renkli dövmelerin diğer renkli (sarı, lacivert, mavi, kırmızı, yeşil, kahverengi, pembe) dövmelere göre q anahtarlı lazer ile silinmesi daha kolay olmaktadır. Dövme boyalarının cilt içindeki derinliği ne kadar fazla ise seans sayısı orantılı olarak artabilmekte hatta bazı olgularda kemik penetrasyonu (kemik içinde dövme uygulama) oluştuğu için ileri dönemlerde ilgili kemikte tıraşlama gerekebilmektedir. Dövme boyasının uygulandığı bölgeler seans sayısını değiştirebilirler. Örneğin yüz-boyun bölgesi ile el-kol bölgesi uygulamalarında seans sayısı farklılıkları oluşabilmektedir. Dövme boyasının uygulandığı bölgenin lazer ile silme işleminden sonra kişisel bakımın (kremleri kullanma, koruma, v.b.) başarısı da cilt üzerinde iz, enfeksiyon gelişmesini engellemektedir.

Estelux Güzellik Salonu

 

Cilt Bakımı

Size özel cilt bakımı öncelikle cildinizin doğru tespiti ile planlanabilir. Doğru cilt bakımı ise derinizin ihtiyaçlarını yerine koyarak daha sağlıklı olmasını ve çevresel koşullarla daha rahat mücadele edebilmesini sağlar.

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesinin sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir. Gerek sosyal medyada gerekse günlük hayatta duyduğumuz Kirpik Lifting, kesinlikle zararlı bir madde kullanılmaksızın hijyenik ortamlarda yapılmalıdır. Uygulamada kullanılan malzemelerin hepsi göz sağlığı açısından uygun olması gerekir. Kirpik Lifting uygulaması sırasında veya sonrasında kirpiklerde herhangi bir dökülme olmaz.

Estelux Güzellik Salonu

Striort Çatlak Tedavisi

Çatlaklardan kurtulmayı mümkün hale getiren son teknoloji fibroderms cihazı artık Türkiye’de Estelux Güzellik merkezinde. Bugüne kadar çatlakları gidermek neredeyse hiç mümkün değildi, ancak Brezilya menşeili çatlak onarım metodu sayesinde, çatlaklar önce vakumlanarak bölgedeki kan akışı hızlandırılıyor. Hemen ardından striort metedu ile çatlakların giderilmesi sağlanıyor. Çatlak onarımında %90’a yakın sonuç veren bu metod, mucizevi etkiler yaratıyor.

Hamilelik çatlakları

Hızlı kilo alıp verme sonucu oluşan çatlaklar

Yoğun egzersizler nedeniyle oluşan çatlakların tümünde, 1-3 seans arasında %90’a yakın çatlak onarım sonucu almak mümkün.

Ameliyata ve operasyona gerek duymadan 1-3 seans arasında çatlaklarınızdan kurtulabilirsiniz.

Gaziantep’te Yaşıyorsanız eğer bilgi almak için iletişime geçiniz – 0505 8102 774

Estelux Güzellik Salonu

İğnesiz Mezoterapi

Mezoterapi uygulamasında son derece etkili ve çok yönlü kişiye özel protokol ile tedavi programı oluşturulur.Seri içinde yer alan ürünler ile hastanın ihtiyacına göre değerlendirilir, yaşanan probleme göre uygun formülleri seçip yada kişiye özel kokteyller hazırlayarak uygulama yapılır. Cilt yenilemede klinik olarak kanıtlanmis,yepyeni ve üstün bir yaklaşım sunan protokoldür.Bu protokol cilt yapısını destekler, güçlendirir ve derinlemesine cilt nemlendirilmesini sağlar. Kollajen ve elastin stimuslasyonu ile cildin sıkılığını ve parlaklığını arttırır. UVB nedeniyle oluşan radyasyon hasarını engeller.Etkin cilt yenilenmesi ve yapılandırması sağlar.Pürüzsüz sağlıklı görünen ve daha aydınlık bir cilde sahip olan kişi yepyeni bir ışıltı kazanır.

Estelux Güzellik Salonu

Son yıllarda sıkça tercih edilen iğneli mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen iğnesiz mezoterapi ile artık ağrı ve acı olmadan cildi yenilemek mümkün. Yıllara meydan okumanızı sağlayacak güzellik sırrı iğnesiz mezoterapi ile ciltte kolajen yenileme nasıl yapılır? cilt altındaki kollajen, elastin gibi yapıtaşlarını uyararak etki sağlayan bir yöntem olan mezoterapinin, artık iğnesiz bir şekilde de uygulanabileceğini vurguladı. Dr. Yelda Bice, ağrısız ve acısız İğnesiz Mezoterapi yöntemi ile parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşmanın mümkün olduğunu belirterek ” İğnesiz mezoterapide basınç uygulanarak cilt altına iletilen ürünlerle, güçlendirme ve canlandırma çalışması yapılmaktadır. Cilt problemi olan kişilerin rahatsızlıklarına göre uygulanan bu yöntem iğneli mezoterapinin aksine daha kısa sürede uygulanmakta ve iğnenin yarattığı ağrı etkilerinden kurtarmaktadır. Güzellik tabancası olarak da adlandırdığımız İğnesiz Mezoterapi‘de cilt altına basınç yönetimi ile iletilen ürünler, yeni kolajen oluşumunu da destekleyerek cildi canlandırır”.

Estelux Güzellik Salonu

Hydrafacial bakım

Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemi.

Uygulamanın artıları neler?

Kalıcı, güvenilir, acısız ve hızlı bir uygulama. Cilt özel bir vakumlama sistemiyle temizleniyor. Sıvı mikrodermabrazyon sonrası cilde çözünürlüğü yüksek anti-aging peptidler ve antioksidan serumlar yediriliyor. Cilde mavi ve kırmızı led sistemleri ciltteki probleme yönelik olarak uygulanıyor. Herhangi bir morluk, ödem, kızarıklık olmadan, gündelik hayata hemen dönülebilinir, sonuç anında görülüyor.

Saç Simülasyonu

Saç simülasyonu, saç mikropigmentasyonu yada saç dövmesi ismiyle bilinen bu yöntem,  cerrahi olmayan bir alopesi kellik giderme yöntemidir. Bu yöntemde gerçek saç kökleri ve kıl yapıları taklit edilerek özel cihazlar yardımıyla kellik olan alanlara epidermal mikropigmentasyon uygulanmasıyla yapılır.

Saç simülasyonu bir saç ekim yöntemi değildir. Fakat saç ekimi sonrasında saç ekim yöntemleri ile birlikte kullanılabilmektedir.

Özellikle saç kıran gibi bölgesel saç dökülmesinin kamuflajında oldukça etkili sonuçları mevcuttur.

En başarılı sonuçlar genel de kısa saç tipinde yapılan simülasyonlarda alınmaktadır.

Saç simülasyonu ayrıca saç ekimi sonrası yeterli sıklıkta ekim yapılmadığından rahatsız olan kişilerde ara boşlukların saç efekti ile kapatılmasında muhteşem sonuçlar üretmektedir.

Saç simülasyonun süresi uygulama alanın büyüklüğüne göre değişmektedir.Ortalama 30 dk ile 3 saat arasında değişmektedir.

İşlem sonrası hasta günlük hayatına hemen dönebilmektedir. Aynı gün ılık duş ile saç yıkanabilmektedir.Sonucu için saç ekiminde olduğu gibi uzun bir zaman beklemenize gerektirmeden hemen sonuç alınmaktadır.

Ayrıca eski dikişli yöntemle alınan saç ekimlerinde dikiş izinin olduğu alanın saç efekti ile kapatılmasında oldukça başarılı bir yöntemdir

Kalıcılığı ortalama 2-3 senedir.

Saç simülasyonu işleminde özel cihazlar kullanılmaktadır.Bu cihazlar kişiye özel tek kullanımlık iğneleri ile steril bir ortamda çalışılmasının ve işlemin hızlı oluşmasını sağlamaktadırlar.

Saç simülasyonu uygulanmış bir alana sonradan saç ekimi uygulanabilmektedir

Saç simülasyon boyları özel boyalar olup insan sağlığına zararları yoktur.

Estelux Güzellik Salonu

Karbon Peeling

Karbon peeling’te ilk adım, cilt yüzeyinin karbon kremle örtülmesidir. Karbon kremi, gereken enerjinin, yüzeysel deride maksimum yükseklikte yoğunlaşmasını sağlamaktadır. Lazerin özelliğine göre, çok özel olarak hazırlanmış bu karbon krem, ani bir ısınmayla yüzeysel tabakayı karbonla birlikte buharlaştırarak kaldırmaya yardımcı olur. Bu bölgedeki etki kimyasal peeling ile elde edilen etkiye benzer olarak yüzeysel bir spyma işlemidir. Bununla beraber, lazerin hücre yenilenmesini sağlayan foto aktivasyon etkisi de gerçekleşir. Bu ciltte kollajen üretiminin tetiklenmesini sağlayarak elastikiyetinin gelişimine katkı sağlar. Uygulama 15 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanır ve günlük yaşantınızı etkileyecek bir durum oluşturmaz. Özellikle akne ve geniş porların tedavisinde kullanılan özel modda ise uygulanan karbon solüsyonu mikrosaniyelik atımlarla gözeneklerin içine iyice yerleştirilir ve bu noktalar hedef haline getirilir. Sonrasında yapılan nanosaniyelik atımlar ile bu partiküller tümüyle patlatılarak temizlenir. Uygulamadan hemen sonra ciltte fark edilebilen bir pırıltı görülmektedir.

Estelux Güzellik Salonu

Soğuk Lipoliz

Bölgesel yağlardan kurtulmak için en faydalı yöntemlerin başında soğuk lipoliz geliyor. Vücutta istenmeyen yağ birikimi olan bölgelerdeki yağları, belli dereceye kadar, etraftaki diğer dokulara zarar vermeden soğutarak, zarlarını eritip vücudun çöpçü hücreleri olan makrofajlar tarafından yok edilmesi esasına dayanan bir vücut biçimlendirme yöntemdir. Yöntem kolay ve acısızdır.. Yöntemde 45 dakika boyunca tedaviye devam edilirken, hasta bir yandan dinlenir. 45 dakika sona erdiğinde, cihaz işlemi durdurur ve hasta hemen normal hayatına geri dönebilir. Sonuçlar uygulamadan hemen çok hafif olarak başlar ve en iyi sonuçlar 2 ila 4 ay sonrası alınır.

Estelux Güzellik Salonu

Diyetisyen

Aç kalmadan sağlıklı beslenerek kilo vermek mümkün sevdiğiniz besinlerden mahrum kalmanıza gerek yok. Kişiye özel diyet programları ile estelux hizmetinizde!

Estelux Güzellik Salonu

Microblading 3D kaş tasarımı

Kişisel bakımına önem veren insanların kullandığı ürün ve yöntemlere her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Özellikle saç ve kaşlarımız, yüzümüzü tamamlayan öğeleri olmaları sebebiyle yeniden yapılandırılma ihtiyacına gerek duyuyorlar. Bu noktada saçlarımız için saç ekimi, kaşlarımız için ise kalıcı makyaj devreye giriyor. Doğal kaşlara sahip olmak, seyrekleşen ve saç ekimine uygun olmayan saçlarımızın yerini doldurmak için yeni yöntemler kullanılmaya başlandı. Bu yöntemlerden biri de Microblading 3D yöntemidir. Microblading, kalıcı makyajda son nokta olarak kabul edilmektedir ve olağanüstü doğallığa sahip manuel bir yöntemdir.

Estelux Güzellik Salonu

Tırnak Bakımı

Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdü. Günlük hayatımızda bütün vücudumuza olduğu gibi el ve ayak bakımına da önem vermeliyiz. Eller iletişim esnasında en önemli unsurlardan biridir.

Estelux Güzellik Salonu

Ameliyatsız Yüz Germe (HIFU)

Estelux Güzellik Salonu

Ameliyatsız Yüz Germe HIFU (Fokuslu Ultrason)

Çevresel faktörler , yoğun iş temposu ve belli bir yaştan sonra cildin aşağıya doğru sarkması kaçınılmazdır . Artık bu gibi şikayetleri sonlandıracak ,agrısız ve acısız bir şekilde sosyal hayatınızı etkilemeden  cildinizin kaybettği volmü geri kazandıracak ve lifting sağlayacak olan uygulama hıfu ile tanışmaya ne dersiniz?

Hıfu nedir?

Hıfu tedavisi ses dalgalarının kullanıldığı bir ameliyatsız yüz germe cilt toparlama yöntemidir. Hıfu odaklanmış ses dalgaları anlamına gelir. Odaklanmış ses dalgaları cildin en alt tabakalarına kadar inerek ciltte toparlanma ve sıkılaşma sağlar. Ayrıca cildin üst ve orta tabakalarında kollajen sentezini uyararak ciltte gençleşme sağlar.

Hıfu tedavisi ile hangi şikayetler giderilebilir?

Çene bölgesinde gevşeklik ve sarkma Çene çizgisi kaybı Yanak sarkması ağız köşelerinin aşağı dönmesi Boyun ve göz çevresinde sarkmış cilt Kaşlarda düşüklük

Estelux Güzellik Ve Estetik Merkezi‘nde Bay ve Bayan hizmet verilmektedir. Müşterilerin uğrak noktası haline gelen Güzellik Ve Estetik Merkezine sizin de uğramanızı öneririz…

Estelux Güzellik Salonu

Estelux Güzellik Ve Estetik Merkezi Nerede?

Adres: Atatürk mah. Cemil Sait Barlas cad. No:39/B  Şehitkamil/Gaziantep

İletişim: 0553 080 13 07 – 0505 810 27 74

https://www.biantep.com/sehir-rehberi/estelux-guzellik-estetik-merkezi-g1031

Estelux Güzellik Salonu içeriği, 28 Ocak 2019 tarihinde Biantep.Com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

Muhammet B.

Antepe gelmişken mutlaka uğramanız gereken tarihi anlatan hissettiren, insanlar çok rahat gezebilir

Begüm M.

terzi kendi söküğünü dikemez diye boşuna dememişler

Fatih E.

iyi o kadar kişiye sordum bir şey dememişlerdi gezme namına. bu yaz zaten gidicektim iş için iyi oldu bu galeri. umarım baklava yüzünden şeker komasına girmem

563DEĞERLENDİRME 4.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha