Kısa saçlar için örgü trendleri!

 kısa saçlar örülmez diyenler için bu yazıda kısa saçların örgü trendlerini toparladık

Kısa saçlar için örgü trendleri!

 Kısa saçlar örülmez diyenler için bu yazıda kısa saçların örgü trendlerini toparladık. Örgü modelleri kısa saçlarda da harika duruyor. Saçlarını örerken kısa saçlarına yakışacak örgü modellerini mutlaka değerlendirmelisin. Peki, kısa saçlarda harika görünen örgüler nelerdir?

Senin için seçtiğimiz bu 5 örgü modeli sayesinde kısa saçlarını yaz aylarında kolayca örüp, sıcaktan kurtulabilirsin.

Bu saç modeli saçının önüne düşmesinden şikayetçi olanlar için birebir çözüm. bu saç modelini kullanarak hem mükemmel bir görünüşe sahip olabilirsiniz hem de sıcaktan kurtulmuş olursunuz.

 saçlarını yarım toplamak istediğin günlerde bu saç modelini tercih edebilirsin. Önemli toplantılar veya özel akşam yemeklerinde özellikle bu saç modelini tercih edebilirsin; şimdiden söyleyelim mükemmel görünüyorsun.

Klasik ama çok güzel görünen bir saç modeli! İkili boksör örgü kısa saçlara çok yakışıyor. Bob veya uzun bob saçların varsa bu örgü modelini mutlaka denemelisin.

Yan örgüler alarak kısa örgülü saçların serseri kenarını kucaklayın. Kafanın traş edilmiş bir tarafını, gerçek traş olmaksızın serin bir görünüm verir. Bob saç kesimi yapmak için harika bir yol.

Kısa saçlar için örgülü saç yapmanın sevimli ve sportif bir yolu hakkında konuşun! İki kutu örgüsü saçın önünden başlıyor ve saçın geri kalanının lüks katmanlarda oturmasına izin verirken üst çöreği öne çıkaran V şeklinde çıkıyor.

Kısa saçlar için örgü trendleri! içeriği, 03 Eylül 2018 tarihinde Gaziantep.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha