Yazın enerjisini ev dekorasyonunuza yansıtın

 

Yazın enerjisini ev dekorasyonunuza yansıtın

 

Yazın Enerjisini Ev Dekorasyonunuza Yansıtın

Yaz gelirken evinizin de doğa kadar rengarenk olmasını istiyorsanız bu yazımıza bir göz atın.

Yazın enerjisi ağır ağır kendini hissettirmeye başladı. Hal böyleyken hanenizdeki o kasvetli havadan, renksiz ve cansız dekorasyondan kurtulmak, hanenize de yazı getirmek mi istiyorsunuz?. Bunun için mobilyalarınızı yenileriyle değiştirip büyük giderlere girmenize hiç gerek yok. Vereceğimiz birkaç emare ile hanenizi daha enerjik bir hale getirmeniz olası.

Renkli duvar kağıtları

Salonunuzun bir duvarını renki ve desenli bir duvar kagığıyla kaplayabilirsiniz. Uygun renklerde birkaç küçük aksesuarla dekorasyonunuza canlılık katabilirsiniz.

Koltuk örtüleri

Koltuklarınızın renginden sıkıldıysanız ve daha canlı renkler kullanmak istiyorsanız, uygun ücrete alacağınız kumaşlar ile koltuklarınızın üstüne örtüler dikebilirsiniz. Renginden sıkıldığınız fakat hala sağlam olan koltuklarınızı değiştirmenize hiç gerek yok! İstediğiniz tarzda birkaç değişik model örtü edinerek istediğiniz farklıkları kolayca yapabilirsiniz.

Kırlentlerin tesiri

Üzerinde rengarenk çiçek desenleri veya sevimli hayvan figürleri olan kırlentler hem koltuklarınızın üstüne çok yakışacak hem de hanenize yazlık havası katacaktır.

Aksesuarların gücü

Dekorasyonu bitiren en ehemmiyetli unsurlar kuşkusuz ki aksesuarlardır. Yazın enerjisine uygun birkaç aksesuar ile hanenizin sıkıcı havasını dağıtabilirsiniz.

Yazın enerjisini ev dekorasyonunuza yansıtın içeriği, 26 Aralık 2017 tarihinde Gaziantep.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha